Getin Bank unieważnienie umowy kredyt indeksowany VI ACa 22/19

Data:

Sąd Apelacyjny w Warszawie wyrokiem z dnia 3 kwietnia 2020 roku (sygn. akt VI ACa 22/19, w składzie SSA Sobolewska-Filcek, SSA Zając, SSA Wiercińska ) utrzymał w mocy wyrok Sadu Okręgowego w Warszawie wydział XXV cywilny z dnia 26 września 2018 roku (sygn. Akt XXV C 690/17, sędzia Gołaszewski) unieważniający umowę kredytu indeksowanego z Noble Bank S.A. oddział specjalistyczny Metrobank

4 KOMENTARZE

  1. witam, Interesuje mnie pozwanie Getin Banku o unieważnienie mojego kredytu. Mam kilka pytań – czy każdą umowę w tym banku można unieważnić, jaka kancelaria najlepiej sobie poradzi z tym bankiem? Jakie będą koszty usług za prowadzenie sprawy o odfrankowienie? Czy da się wynająć tak prawnika aby nie płacić mu procentu od wygranej?

    • Wszystkie umowy Getin są wadliwe bardzoej lub mniej. Sprytny prawnik unieważni każdą. Nie patrz tylko na cenę. W sprawach frankowych. Cena nie jest najważniejsza. Ale są też dobre kancelarie frankowe które pracują bez premii od sukcesu. Jednak są to kancelarie z poza Warszawy.

      • Dziekuję a możesz wskazać które to kancelarie. Napisałem do kilku ale nie wiem czy są to odpowiedni ludzie do prowadzenia tego typu sprawy

        • Musisz pisać do typowych kancelarii frankowych czyli takich co zajmują się obecnie tylko frankami. Taka kancelaria to np Kancelaria Adwokacka Paweł Borowski z Wrocławia. Oni na pewno w przypadku Getin Bank nie biorą premii od wygranej (nie brali w ofertach w styczniu na 100%)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne

Więcej podobnych
artykuły

Kluczowe wydarzenia dla Frankowiczów w TSUE 15 czerwca 2023

15 czerwca 2023 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE)...

Co oznacza unieważnienie kredytu we frankach przez sąd i jakie są jego korzyści?

Unieważnienie umowy kredytu we frankach przez sąd oznacza, że...

Kredyty frankowe – najważniejsze informacje

Czym są kredyty frankowe? Kredyty frankowe to zobowiązania powiązane...

Frankowicze: Kim są, o co walczą i jak pozbyć się kredytu we frankach?

W ostatnich latach słyszymy coraz więcej o frankowiczach -...